DSS Brezovička | Dušan Kaleja
16467
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16467,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Informácie

Dušan Kaleja

Matúš Bužo

Mám 37 rokov a som obyvateľom DSS v Brezovičke. Nemám svoju rodinu, od narodenia som bol v detskom domove. Mám rád hudbu, sám som sa naučil hrať na bicie a na gitaru. Často chodím vonku na prechádzky do prírody, pozerám seriály a surfujem po internete.

 

 

V dedine mám veľa známych a priateľov, aj rodiny, ktoré navštevujem a mám ich rád. Mojím snom je byť samostatný, naučiť sa cestovať  do mesta, nakúpiť si, vedieť  sám hospodáriť s peniazmi a v budúcnosti aj sám bývať  a nebyť odkázaný na starostlivosť iných.

Mám 28 rokov, žijem v obci Soľ spolu so svojou manželkou a troma deťmi, ktoré sú to najpodstatnejšie v mojom živote. Som členom evanjelizačnej kapely F6, kde hrám na bicie. Táto služba je nositeľkou zmierenia medzi slovenským a rómskym národom. Nesmierne sa teším, že som súčasťou tohto veľkého projektu na Slovensku, ktorý má výsledky.

 

Počas mojej služby som nadobudol veľa skúseností, zážitkov, duchovného obohatenie a Boh mi jasne ukazoval, že to mám šíriť ďalej. Je fantastické, že na Slovensku fungujú mentorské programy, lebo to získané je potrebné odovzdávať ďalej. Teším sa, že môžem byť súčasťou projektu KOMPAS. Verím v silu tohto diela a veľmi rád prispejem svojou troškou.

 

Kategória
Chránenci, ktorí mentora hľadajú